• Loteria Rozlicz PIT w gminie Długołęka

06.04.2023 09:50

Mieszkańcy, którzy w deklaracji podatkowej wskazali miejsce zamieszkania w gminie Długołęka mają szansę wygrać nagrody: 1x Telewizor Samsung 75’’, 1x Laptop HP Victus, 4x Smartfon Samsung Galaxy S20, 5x Tablet Samsung S6 Lite 10,4’’.
        Wystarczy wejść na stronę www.loteria.gmina.dlugoleka.pl i wypełnić tam formularz zgłoszeniowy. Wręczenie nagród zwycięzcom odbędzie się podczas XX Dni Gminy Długołęka (24-25 czerwca) w parku w Szczodrem.

• Konkurs The Best of Długołęka

06.04.2023 09:51

Wójt Wojciech Błoński serdecznie zaprasza do udziału w:  Konkursie The Best of Długołęka – muzyczny talent show skierowany do mieszkańców gminy. Przesłuchania odbędą się:
        ·        19 kwietnia w Szkole Podstawowej w Kiełczowie
        ·        27 kwietnia w świetlicy wiejskiej w Siedlcu
        ·        13 maja w Szkole Podstawowej w Mirkowie
        Zapraszamy zarówno wokalistów, jak i instrumentalistów. Do wygrania atrakcyjne nagrody finansowe oraz występ na scenie podczas XX Dni Gminy Długołęka. Szczegóły i regulamin konkursu na stronie gminy oraz w mediach społecznościowych.

• Zarządzenie nr 7/2022 /2023 Dyrektora Szkoły Podstawowej im. Kazimierza Górskiego w Łozinie z dnia 28 marca 2023 r.

29.03.2023 17:09

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice,

Z uwagi na licznie stwierdzone przypadki niestosowania się do zakazu wjazdu osób niebędących pracownikami Szkoły na teren przyszkolnego parkingu (co stwarza realne zagrożenie dla zdrowia i życia osób nieletnich pozostających pod opieką Szkoły), uprzejmie informuję, iż z dniem 29 marca 2023 r. na mocy zarządzenia nr 7/2022 /2023 Dyrektora Szkoły Podstawowej im. Kazimierza Górskiego  w Łozinie z dnia 28 marca 2023 r. został wdrożony „Regulamin użytkowania parkingu przy Szkole Podstawowej im. Kazimierza Górskiego w Łozinie”.

W świetle zapisów ww. Zarządzenia, w stosunku do osób niebędących pracownikami Szkoły oraz osób nieposiadających zgody/upoważnienia Dyrektora, wprowadza się zakaz wjazdu na parking położony na terenie przyszkolnym.

Zakaz obowiązuje w godzinach działalności szkoły (nie dotyczy osób z niepełnosprawnościami/posiadających upoważnienie lub zgodę Dyrektora/dostawców/służb ratunkowych). Oznacza to, iż od godz. 7. 00 do godz. 17. 00 brama wjazdowa na teren Szkoły będzie zamykana.

W związku z powyższym, proszę rodziców o parkowanie pojazdów w sposób nieutrudniający możliwości wjazdu na teren Szkoły.

Ponadto, w celu uniemożliwienia dzieciom/młodzieży niekontrolowanego opuszczenia terenu Szkoły w trakcie przerw międzylekcyjnych, wprowadza się nakaz zamykania drzwi wejściowych od strony parkingu, wiodących na hol główny Szkoły, podczas przerw międzylekcyjnych w godzinach od 8.50 do 13.00.

Jednocześnie informuję, iż w okresie wzmożonego ruchu pieszych w godzinach porannych (od godz. 7.00 do godz. 8.30) oraz popołudniowych (od godz. 13.00 do 15.30), pracownicy niepedagogiczni zostali zobowiązani do pełnienia nadzoru nad sposobem użytkowania ww. terenu. W sytuacjach wymagających ich interwencji, proszę o kontaktowanie się z pracownikami obsługi.

Beata Wawrzyniak

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Kazimierza górskiego w Łozinie

• List Dolnośląskiego Kuratora Oświaty

08.03.2023 16:54

Szanowni Rodzice,

na prośbę Kuratorium Oświaty we Wrocławiu zapraszamy do zapoznania się ze skierowanym do Państwa listem Dolnośląskiego Kuratora Oświaty

list_Dolnoslaskiego_Kuratora_Oswiaty20230307.pdf

z wyrazami szacunku

Beata Wawrzyniak

dyrektor

Szkoły Podstawowej im. Kazimierza Górskiego w Łozinie

• Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Górskiego w Łozinie
      • 071/315-48-70
      • ul. Milicka 10, 55-095 Mirków 55-095 Mirków Łozina Poland
      • Na podstawie art. 37.7 RODO informuję, że Inspektorem ochrony danych (IOD) jest Pan Adam Korzuch,
      • korzuch@infoic.pl”
      • opłaty za obiady na konto: 35 9584 1021 2003 0301 8757 0060 tytuł wpłaty: obiady, imię i nazwisko dziecka, klasa odwołanie posiłków: posilki.lozina@onet.pl do godz. 19:00 dnia poprzedniego
      • Numer rachunku bankowego do wpłaty za usługę przedszkolną w Szkole Podstawowej im. Kazimierza Górskiego w Łozinie BANK SPÓŁDZIELCZY 35 9584 1021 2003 0301 8757 0060 W tytule należy podać imię i nazwisko dziecka oraz grupę: A, B, C lub D.