• Działania

•  Akcja Wielkanocna Paczka dla Rodaków na Ukrainie

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie !

Serdecznie dziękujemy za okazane wsparcie oraz przekazane dary dla naszych Rodaków w ramach akcji Wielkanocna Paczka dla Rodaków na Ukrainie. Zebrane w klasach (przy zaangażowaniu Wychowawców) artykuły spożywcze, kosmetyki zostaną skompletowane w świąteczne zestawy, tak aby każdy potrzebujący Polak na terenach objętych działaniami wojennymi, poczuł naszą troskę i pamięć.

Odbierając nasze dary Rodacy będą wiedzieli, że ktoś ich wspomina w świątecznym czasie, że nie zostali sami, opuszczeni.

Dziękujemy za dobre serca, pomoc – dzięki nim zebraliśmy całkiem pokaźną ilość potrzebnych artykułów, które znajdą się na polskich stołach w Ukrainie.

Podziękowania składam także dla:

- członkiń wolontariatu – Wiktorii Bator, Leny Nocuń i Wiktorii Maruszak – za ich zapał, wielkie zaangażowanie. J

- Pani Patrycji Sobiech – za współuczestnictwo w działaniach

- Samorządu Uczniowskiego – za wykonanie plakatów i oprawy plastycznej akcji.

Jeszcze raz serdeczne dziękujemy za Wasze wrażliwe serca

Anna Ciosek

ZBIERAMY DLA DZIECI Z UKRAINY

Szanowni Państwo,

w dniu wczorajszym ( 16.03.2022r)  przekazaliśmy zebrane w naszej szkole dary w ramach akcji zbiórki rzeczy dla uchodźców – z przeznaczeniem dla tych najmłodszych.

Pragniemy podziękować wszystkim Uczniom oraz ich Rodzicom za okazałe serce, wsparcie, szczodry gest oraz wrażliwość. Zebraliśmy naprawdę dużą  ilość pieluch, nawilżonych chusteczek, mleka i podkładów do przewijania. A zabawki, którymi podzielili się nasi Uczniowie, na pewno umilą dzieciom trudny czas.

Słowa podziękowania przekazuję także naszym wolontariuszkom – Wiktorii Bator oraz Lenie Nocuń, które pomagały w organizacji, pakowaniu oraz załadunku zebranych rzeczy.

Szanowni Państwo, wiemy że możemy liczyć na Państwa dobroć , jesteśmy wdzięczni za każdy, nawet najmniejszy gest wsparcia dla  potrzebujących nas tu i teraz.

Nie ustajemy w pomocy a  o organizowaniu kolejnych zbiórek darów rzeczowych będziemy Państwa informować.

Anna Ciosek

Świąteczna zbiórka dla Domu Dziecka w Obornikach Śląskich

Grudzień 2021 rok

Nasze przedszkole wraz ze Szkołą zorganizowało zbiórkę na rzecz Domu Dziecka w Obornikach Śląskich. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem i udało się zebrać bardzo dużo artykułów spożywczych jak i kosmetycznych. Dlatego w imieniu swoim, dzieci oraz całego Domu Dziecka w Obornikach Śląskich pragniemy bardzo podziękować Państwu za tak ogromne zaangażowanie i okazane serce podczas "Świątecznej zbiórki na rzecz Domu Dziecka"♥️

Kamila Mielnik

1 grudnia 2017 podczas Złotej Gali Dobrych Praktyk na Rzecz Osób NIepełnosprawnych Powiatu Wrocławskiej wolontariat naszej szkoly został "Laureatem" w kategorii "Darczyca" .

Kolejny raz działania naszego wolontariatu zostały dostrzeżone  pośród wielu działających na tym polu instytucji  oraz nagrodzone tytułem Laureata.

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji: Wolontariat.pptx

AKCJA ŚWĄTECZNA PACZKA

21 grudnia poraz trzeci z naszej szkoły wyruszył do Wierzbic konwój Św. Mikołaja. Pani Dyrektor, Wolontariusze z Opiekunami i inne osoby zaangażowane oraz oczywiście Święty Mikołaj zawieźli wszystkim dzieciom z zaprzyjaźnionego ośrodka w Wierzbicach 60 paczek z wymarzonymi prezentami.

Za wielkie serca, poświęcony czas i zaangażowanie w tę piękną akcję dziękujemy Wam drodzy Uczniowie, Rodzice i Mieszkańcy!

• Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Górskiego w Łozinie
      • 071/315-48-70
      • ul. Milicka 10, 55-095 Mirków 55-095 Mirków Łozina Poland
      • Na podstawie art. 37.7 RODO informuję, że Inspektorem ochrony danych (IOD) jest Pan Adam Korzuch,
      • korzuch@infoic.pl”
      • opłaty za obiady na konto: 35 9584 1021 2003 0301 8757 0060 tytuł wpłaty: obiady, imię i nazwisko dziecka, klasa odwołanie posiłków: posilki.lozina@onet.pl do godz. 19:00 dnia poprzedniego
      • Numer rachunku bankowego do wpłaty za usługę przedszkolną w Szkole Podstawowej im. Kazimierza Górskiego w Łozinie BANK SPÓŁDZIELCZY 35 9584 1021 2003 0301 8757 0060 W tytule należy podać imię i nazwisko dziecka oraz grupę: A, B, C lub D.